Msze św. w niedziele i święta: 6:45, 8:15 (kościółek Sosnowice), 9:30, 11:15 ,17:00
ul. Pobiedr 1 I 34-113 Paszkówka
33 879-30-67

Życzenia Świąteczne i podziękowania

Szanowni Goście, Drodzy Parafianie!

Jezus Zmartwychwstał i żyje!
Niech Święta Wielkiej Nocy umocnią nas we wzajemnej miłości i życzliwości oraz będą czasem spędzonym w atmosferze radości i spokoju.
Niech Zmartwychwstały Chrystus obudzi w nas to, co jeszcze uśpione, ożywi to, co już martwe, niech światło Jego Słowa prowadzi nas przez życie i niech da siłę do pokonywania trudności!
Obfitych łask i błogosławieństwa od Chrystusa Zmartwychwstałego z radosnym Alleluja!

Ks. Proboszcz i Ks. Michał


Podziękowania

Moi Drodzy! Pragniemy bardzo serdecznie wszystkim podziękować za przeżywanie tych dni – zgłębiania tajemnicy Miłości Boga do człowieka – w Świętym Triduum.
Najpierw za udział – bo wielkie wydarzenia: smutne, radosne i doniosłe, a zarazem ważne dla nas: przeżywa się we Wspólnocie – razem. Dziękujemy, tym którzy byli w te dni tutaj, aby zgłębiać, przeżywać i modlić się – wszystkim prowadzącym adoracje w Ciemnicy i przy Grobie Bożym. Za życzenia dla nas kapłanów i kwiaty.
Przygotowującym piękno liturgii dziękujemy:
– najpierw śpiewającym: Chórowi z P. Organistą – bo byli codziennie w te dni – za trud przygotowania, za godziny spędzone na próbach – ubogacanie liturgii – dziękujemy.
Dziękujemy scholce parafialnej i opiekunom
– dziękuje Służbie Liturgicznej ministrantom i lektorom z ks. Michałem za przygotowanie tego co widoczne przy ołtarzu, za przygotowanie asysty, adoracje i służbę u boku kapłanów
– dziękuję za przygotowanie i dekoracje ołtarzy, Ciemnicy i Grobu P. Wioli z Łukaszem. P. Krysi za przygotowane liturgicznych szat, strojów, obrusów
– Strażakom naszych wiosek, za czuwanie przy Grobie i świadectwo wiary. Są z nami, stoją przy Grobie i przypominają o tym by czuwać i nie zaspać.
– Orkiestrze, która nas zawsze radośnie prowadzi od Grobu do Zmartwychwstałego Chrystusa – dzięki wam jest zawsze dostojnie i uroczyście! Bóg zapłać!
Dziękuję Pocztom Sztandarowym, niosącym feretrony, baldachim, Paniom z Żywego Światła.

W drugi dzień Świąt, Msze św. w naszym kościele jak w niedziele, a Słowo Boże skieruje do nas Rektor Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.
Nie ma Mszy św. wieczornej o g. 17.00
Błogosławionego i radosnego świętowania!