W wieczór Bożego Ciała schola „Perełki Maryi” zaprosiła na Koncert Uwielbienia
Schola parafialna „Perełki Maryi” już dziewiąty raz zaprosiła na Koncert Uwielbienia w wieczór Bożego Ciała. Koncert, w czasie których wielbimy Boga w Jego Domu, a który w tym dniu przed południem ukryty pod postacią chleba odwiedza w procesji nasze ulice i domy. Schola już tradycyjnie pięknie przygotowała się do tego wydarzenia. Śpiewały wszystkie scholistki, również…
Dowiedz się więcej