Msze św. w niedziele i święta: 6:45, 8:15 (kościółek Sosnowice), 9:30, 11:15 ,17:00
ul. Pobiedr 1 I 34-113 Paszkówka
33 879-30-67

Ogłoszenia na XIII Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia duszpasterskie na XIII Niedzielę Zwykłą – 27.06.2021

Kalendarz liturgiczny:
Poniedziałek – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika

Wtorek – Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła

Piątek – Pierwszy miesiąca lipca. Spowiadać będziemy rano od godz. 6.30 i po południu od 17.00 do 18.00. Prosimy o zgłaszanie chorych w zakrystii lub kancelarii.

Sobota – Święto św. Tomasza Apostoła

W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 6.45 zmiana dla Róż Różańcowych – zapraszamy Róże po pandemicznej przerwie do wspólnej modlitwy.

Solenizantom i Jubilatom tygodnia życzymy łask Bożych i opieki Matki Najświętszej.

  1. Dziękujemy za sprzątanie naszego Kościoła rodzicom młodzieży bierzmowanej. W następnym tygodniu troskę o naszą Świątynię polecamy rodzinom Sosnowic: Leńczowski, Wyroba, Starowicz, Kłosń, Moskała, Moskała, Urynowicz, Jasiołek, Zaleńska, Wągroda, Marczewska. O posprzątanie Kościółka prosimy: Mrowiec, Figuła, Bańdo.

  2. Podziękowanie za ofiary złożone na kościół w minionym tygodniu: 200 zł od rodziny z Bęczyna oraz 300 zł przelane na konto parafii od rodziny. Dziękujemy także rodzicom młodzieży bierzmowanej za ofiarę 1350 zł na odnawiany Obraz Matki Bożej Łaskawej z naszego Kościoła. Bóg zapłać!

  3. Odpowiadając na prośbę Arcybiskupa Metropolity Krakowskiego dzisiaj po Mszach Św. prowadzona jest zbiórka ofiar na poszkodowane rodziny przez pożar w Nowej Białej.

  4. Naszym parafianom oraz wszystkim rozpoczynającym urlopy i wakacje życzymy zdrowia, słonecznej pogody oraz bezpiecznego wypoczynku. Niech czas wakacji będzie okazją do oddechu duchowego po trudnym czasie pandemii. Niech modlitwa codzienna i niedzielna Eucharystia w wakacyjnym czasie, wzmacniają nas duchowo na każdy nowy dzień darowany nam przez Stwórcę.