Msze św. w niedziele i święta: 6:45, 8:15 (kościółek Sosnowice), 9:30, 11:15 ,17:00
ul. Pobiedr 1 I 34-113 Paszkówka
33 879-30-67

Ogłoszenia na XXXIII Niedzielę Zwykłą

33 Niedziela zwykła 13.11.2022

Dzisiaj w kościele obchodzimy VI Światowy Dzień Ubogich, ustanowiony przez papieża Franciszka. Z tej okazji w przyszłą niedziele po Mszach św. będzie zbiórka ofiar do puszek na dzieła charytatywne naszej diecezji.

Kalendarz Liturgiczny:
Czwartek – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej
Piątek – Wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy
W przyszłą niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy o godz. 9.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa z aktem poświęcenia.

Solenizantom i Jubilatom tygodnia życzymy Bożych Łaski i opieki Matki Najświętszej.

1. Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła rodzinom z Paszkówki i ofiarę 450 zł złożoną na kwiaty i kościół. Bóg zapłać! W następnym tygodniu troskę o naszą Świątynię polecamy rodzinom Paszkówki: Szczurek, Jaskiernia, Kucharczyk, Kucharczyk, Kapusta, Guguła, Kucharczyk, Kaźmierczyk, Musiał, Turek.
O posprzątanie Kościółka prosimy rodziny: Młynarczyk, Ciesielczyk, Grzesiek.
2. Podziękowanie za ofiary złożone w tym tygodniu na prace remontowe w kościele: 200 zł od rodziny ze Sosnowic oraz 150 zł przelane na konto parafii. Bóg zapłać!
3. Spotkanie do bierzmowania klas siódmych będzie we wtorek o godz. 16.45 (wszystkie szkoły).
4. Dzisiaj przed kościołem kiermasz ciast i paczek połączony ze zbiórką ofiar na Marysię Szostak, która cierpi na wadę genetyczną i którą czeka kolejna operacja.
5. Podczas kwesty na cmentarzu na odnawiane nagrobki i prace w starej części cmentarza, zebraliśmy 8510 zł. Bóg zapłać za ofiary i Radzie Parafialnej za przeprowadzenie kwesty!
6. Pożegnaliśmy z naszej wspólnoty w tym tygodniu śp. Annę Cichórz, a pogrzeb śp. Zofii Kowalówka z Wielkich Dróg będzie w poniedziałek o godz. 14.00. Polecajmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie…