Msze św. w niedziele i święta: 6:45, 8:15 (kościółek Sosnowice), 9:30, 11:15 ,17:00
ul. Pobiedr 1 I 34-113 Paszkówka
33 879-30-67

Ważne wydarzenia przeżywa się we Wspólnocie

Pragniemy bardzo serdecznie wszystkim podziękować za przeżywanie tych dni – zgłębiania tajemnicy Miłości Boga do człowieka – w Świętym Triduum.
Najpierw za udział – bo wielkie wydarzenia: smutne, radosne i doniosłe, a zarazem ważne dla nas przeżywa się we Wspólnocie – razem.
Dziękuję, tym którzy byli w te dni tutaj, aby zgłębiać, przeżywać i modlić się. Za życzenia dla nas kapłanów i kwiaty.
Przygotowującym piękno liturgii dziękuję:
– najpierw śpiewającym: Chórowi z P. Organistą – bo byli codziennie w te dni – za trud przygotowania, za godziny spędzone na próbach – ubogacanie liturgii – dziękujemy
– dziękuje Służbie Liturgicznej – ministrantom i lektorom z ks. Markiem, za przygotowanie asysty, adoracje i służbę u boku kapłanów
– dziękuję za przygotowanie i dekoracje ołtarzy, Ciemnicy i Grobu P. Wioli i Ewelinie z P. Łukaszem. P. Krysi za przygotowane liturgicznych szat, strojów, obrusów. Za ofiarowane kwiaty do grobu przez P. Sumera.
– Strażakom naszych wiosek, za czuwanie przy Grobie i świadectwo wiary. Są z nami, stoją przy Grobie i przypominają o tym by czuwać i nie zaspać – przez dwa lata nie było czuwania
– Orkiestrze, która nas zawsze radośnie prowadzi od Grobu do Zmartwychwstałego Chrystusa. Dzięki wam jest zawsze radośnie i uroczyście! Bóg zapłać!
Dziękujemy: Pocztom Sztandarowym OSP, niosącym baldachim, Paniom z Żywego Światła.

ks. Proboszcz

Trwając w radosnej oktawie Zmartwychwstania, zapraszamy do oglądania zdjęć z liturgii Triduum Paschalnego i Wielkiej Nocy oraz święcenia pokarmów w naszym parafialnym kościele.

Wielki Czwartek – Uroczysta Msza Wieczerzy Pańskiej

Liturgia Wielkiego Piątku

Wielka Sobota – święcenie pokarmów o godz. 11.30

Wielka Sobota – święcenie pokarmów o godz. 12.00

Wielka Sobota – Liturgia Wigilii Paschalnej

WIELKANOC  – Rezurekcja